Pracownia projektowa AGNIESZKA OKOŃSKA DESIGN to miejsce dla osób, które poszukują fachowego doradztwa w zakresie aranżacji i dekoracji domu, mieszkania czy biura, a jednocześnie cenią sobie funkcjonalne rozwiązania, oryginalność i kreatywność.

W portfolio pracowni odnajdziemy projekty wnętrz prywatnych, aranżacje biurowców, salonów kosmetycznych czy projekty mebli. Doświadczenie w dziedzinie projektowania przejawia się w zastosowaniu unikalnych rozwiązań architektonicznych, niebanalnej estetyce i wysokiej funkcjonalności. Pracownia jest właścicielem marki OKONIC DESIGN produkującej wysokiej jakości, ręcznie wykonywane elementy dekoracji wnętrz.

Pracę z Klientem rozpoczynamy wnikliwą analizą jego potrzeb , która ma na celu przygotowanie koncepcji wnętrz, spójnej z oczekiwaniami przyszłych użytkowników. Po akceptacji wizji projektowej i wstępnego kosztorysu materiałów, następuje realizacja projektu. Istnieje możliwość sprawowania nadzoru autorskiego nad realizacją projektu przez wykonawców, co pozwala na dopilnowanie zgodności realizacji z przyjętą koncepcjąi osiągnięcie oczekiwanych efektów. Nasi Klienci mogą liczyć na doradztwo w zakresie dostępności materiałów wykończeniowych, sprzętu i mebli oraz prezentacjękatalogów i  próbek materiałów.

 

Oferta pracowni obejmuje projekty funkcjonalne, koncepcyjne i kompleksowe. Ceny  projektów ustalane są indywidualnie w zależności od poziomu ich skomplikowania, zakresu pracy projektanta i wielkości projektowanej powierzchni. Zwieńczeniem projektu aranżacji wnętrz jest tzw. Książka Projektowa.